![](https://api.soundis.gr/resized/authors/2023/12/13/mando_bc6b834bb6699c90448f98037a8e0f14.jpg?w=640&h=640&c=1)
Μαντώ Γαστεράτου
Είμαι η Μαντώ Γαστεράτου αλλά όλοι με φωνάζουν Madara! Η σχέση μου με τον Ρυθμό 949 δεν είναι ένας σύντομος έρωτας του καλοκαιριού... Είναι σχέση ζωής! Κρατάει βλέπεις χρόνια αυτή η κολόνια. Αμέτρητες ώρες, πληθώρα λέξεων και συναισθηματων, στίχων και ήχων πάνω από αυτήν την κονσόλα!
Έχουμε περάσει πολλές ώρες μαζί! Μου αρέσει που μπορώ να γίνω συνοδηγός σου σε μεγάλα ταξίδια ή μικρές διαδρομές μεσ' το αυτοκίνητο σου, η φίλη σου που ακόμα και στις χειρότερες σου μέρες μπορεί να σου φτιάξει τη διάθεση. Η παρέα σου στο σπίτι όταν είσαι μόνος ή με την παρέα σου! Για όλα αυτά και για ακόμα περισσότερα αγαπώ αυτές τις ώρες που περνάω μαζί σου στον ΡΥΘΜΟ...